Úspěchy

OpenArt Fest 2021

Poslední víkend v listopadu se konala velkolepá výstava v Praze ve Veletržním paláci, kde se účastnilo více než 200 tuzemských i zahraničních malířů. Víkend byl věnován umění všeho druhu, doprovázeno příjemnou hudbou. V rámci vyhlášení ceny o nejlepšího malíře oblíbenosti u diváků jsem získala krásné 7. místo a za to děkuji všem svým příznivcům.

Na zakázku

Obraz pro Daisbach (Germany) 10/2020

6.10.2020 se v malém městečku Daisbach konalo velkolepé předání obrazu panu starostovi na počest jubileum města. Nechyběl ani každoroční fotbalový zápas, přípitek, proslov a finálně zakončený zavěšením obrazu na radnici.

Výstavy

Výstava Prague Korunní 09/2018

21.9.2018 v Praze probíhala první výstava v ČR, která byla započata vernisáží na krásném místě v pražské ulici Korunní. Celým večerem doprovázela jemná hudba od úžasného světoznámého houslisty a hosté si také pochutnali na cateringu z Moravy. Hlavním motivem této akce však bylo zahájení vernisáže, prodeje obrazů a příjemný večer, který byl pro všechny nezapomenutelný.

Art Fest Prague 09/2018

Ateliér ART Fest se zrodil z myšlenky, že umění nezná hranic a je mu vlastní svoboda. Proto i já jsem přijala účast a vytvořila zde svobodný prostor, v němž jsem se setkala s významnými umělci, svým publikem, ale také lidmi, kteří se uměním zabývají v rovině teoretické, ať již coby učitelé a lektoři nebo třeba z hlediska obchodního. 

Výstava Waibstadt (Německo) 10/2016

K jubileu německého města Waibstadt, který leží v srdci Baden-Wuttemberska mě osobně požádal sám pan starosta J. Locher, zda bych mohla vystavit své obrazy. K takovému výročí pak byl stvořen obraz, který znázorňuje všechny chlouby městečka a nyní má své pyšné místo na radnici.

Výstava Mikulov 2/2016

Jedna z prvních výstav na Moravě přímo v krásném a známém městě Mikulov. Výstava probíhala v zachovalém vinném sklípku, k níž byla možnost ochutnávka tradičních moravských vín. Výstavu bylo možné vidět celý měsíc a přišlo hodně lidí.

Reference

Ing. Ján Poláček


Ako milovník vína, som ho proste musel mať. Láska na prvý

pohľad...doslova. Charakterizuje všetko čo je pre mňa dôležité,
živelnosť, energiu a život. Vidím v ňom aj čas, ktorý plynie opačne.
Čo môže s Vami urobiť jedna sklenka vína? Dokáže prebudiť vo Vásromantickú dušu, dokáže vzbudiť emočnú búrku, prietrž pocitov. 

Dokáže Vás priviesť myšlienkami späť do minulosti. Aj jednou sklenkou dokážete ochutnať život, plným dúškom. Tak nazdravie a vychutnávajte...aspoň tak ako ja, zakaždým keď sa pozriem na tento
skvost :)


Ďakujem za príležitosť vlastniť kúsok neoceniteľného umenia.

Soňa Záhorková

„Yvette je všestranná a umí namalovat vše. Od duchovní tématiky, portréty, krajiny po realistické malby. Těším se na další obraz"

Věra Křížová

„Neuvěřitelné umění. Vlastním již více jak 2 obrazy a jsou tou největší okrasou mého domu. Jsem nadšená sběratelka. “

Veronika Krausová

„Nejkrásnější ztvárnění od Yvette. Je to úžasná malířka, umělkyně a maluje srdcem. Jen tak dál a děkuji!“

Nicol Augustin

„Jsem ráda, že mohu být součástí práce Yvette, děkuji za realizaci kousku umění, kde mě ztvárnila s mým milovaným pejskem. Každý den ji s obdivem sleduji na sociálních sítí a s každým novým obrazem jen žasnu. Výborná práce“