O MNĚ

Jmenuji se Yvette Branz, 
malovat jsem začala již jako malá dívka, která vyrůstala na pohraničí. Mým velkým fandou byl můj otec, který mě v tom velmi podporoval a dokonce jsem se od něj učila - od nejlepšího lektora.

Uběhla dlouhá doba a v mém životě nastali komplikace, které mi již nedovolili jít za svým koníčkem - snem. Začala jsem si budovat život, rodinu a kariéru a při tak velkém shonu mě potkali zdravotní komplikace, díky ale kterým jsem našla sama sebe a odhodlala jsem se udělat rázný krok a odletět do Jížní Ameriky - Peru. Strávila jsem tam cca. 2 měsíce a odvezla si spoustu zážitků. Naučila jsem se žít tak, abych alespoň kousek svého času věnovala sama sobě, naučila jsem se nebýt nervózní, nemít strach z toho, co bude a nebát se. Viděla jsem jiný svět, potkala lidi, kteří mají radost, že mají čistou vodu, že zaprší, nebo že svítí slunce. V dnešní uspěchané době zapomínáme na maličkosti, díky kterým žijeme.

Jeden večer jsem strávila s velmi milou peruánskou rodinou a hlava rodiny se mě ptal, co chci dělat, abych byla šťastná? Povídali jsme si velmi dlouho až do noci až jsem si uvědomila, že mi něco chybí, že to nejsem já a co pro to mohu udělat, abych byla zase šťastná? 

A tady je má odpověď. Tady je moje dílo, moje štěstí, můj svět, můj kousek sama sebe, který si z celého dne pro sebe ukrojím.