O MNĚ

Jmenuji se Yvette Branz, 
malovat jsem začala již jako malá dívka, která vyrůstala v pohraničí. Mým velkým vzorem byl můj otec, který mě v malování velmi podporoval a dokonce jsem se od něj spoustu naučila - od byl můj nejlepší nejlepší lektor. Bohužel malováni jsem ale zanechala.

Uběhla dlouhá doba a v mém životě nastalo spousta změn, které mi již nedovolili jít za svým koníčkem - snem. Začala jsem si budovat život, rodinu a kariéru a při tak velkém shonu mě potkali zdravotní komplikace, díky ale kterým jsem našla sama sebe a odhodlala jsem se udělat rázný krok a odletěla jsem do Jížní Ameriky - Peru. Strávila jsem tam cca. 6 měsíců a byla na cestě svého uzdravení. Odvezla jsem si spoustu zážitků, poučila jsem se ,že život je dar,který si máme hýčkat. Naučila jsem se žít tak, abych alespoň kousek svého času věnovala sama sobě, naučila jsem se naslouchat, nemít strach z toho, co bude a nebát se vzít zdraví do svých rukou. Viděla jsem jiný svět, potkala lidi, kteří mají radost, že mají čistou vodu, že zaprší, nebo že svítí slunce. V dnešní uspěchané době zapomínáme na maličkosti, díky kterým žijeme.

Dlouhé večery jsem trávila s velmi milou peruánskou rodinou, kteří mne učili nahlížet a naslouchávat lidské duši...Zn´to zvláštně,,ale i lidská duše ma svůj obraz,, Jednoho večera se mne  hlava rodiny  ptal, co chci dělat, abych byla šťastná? Povídali jsme si velmi dlouho až do noci až jsem si uvědomila, že mi něco chybí, že to nejsem já a co pro to mohu udělat, abych byla zase šťastná? 

A tady je má odpověď.... Tady je moje dílo, moje štěstí, můj svět, můj kousek sama sebe, který si z mého života pro sebe ukrojím. Ukazuji lidem obraz jejich duše,ale daruji i  štěstí i lásku ....